15 Ekim 2010 Cuma

Yonca Gıda ve Birdemlik Sohbet İşbirliğiyle Güzel Bir Etkinlik

Geçtiğimiz haftalarda Yonca gıda ile Birdemliksohbet blogu ortak bir çalışmaya imza atmış.Bu etkinliğin resimlerine bakınca bende orada olmak isterdim.güzel ve eğlenceli bir çalışma olmuş.kıskandım açıkcası.
Bu arada Sevil arkadaşımızın izleyicilerinede hoş bir süprizi var.Tabi yonca gıdanın katkılarıyla 3 şanslı izleyicisine YONCA hediye paketi armağan ediyor.Şimdi bu güzel etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlar ayrıntılı bilğiye buradan ulaşabilirler;
AYŞE TÜTER, BLOGGER’LAR İLE BİRARAYA GELDİ


Ayşe Tüter, İstanbul’lu bayanlar ile buluştu.
Yonca Gıda, İstanbul’lu blogger bayanlar ile ünlü yemek danışmanı Ayşe Tüter’i bir araya getirdi. Etkinlikte hem birlikte kahvaltı edip hem de Ayşe Tüter ile sohbet etme imkânı bulan blogger lerın keyfine diyecek yoktu.
Yonca Gıda yetkililerinin yaptığı marka ve ürün tanıtımlarının ardından, Yonca Gıda ürün özelliklerini anlatan Ayşe Tüter ayrıca ünlü tariflerini de sevenleri ile paylaştı. Bayanların yemeklerle ilgili tüm sorularını yanıtlayan Ayşe Tüter kendisine gösterilen yoğun ilgiden de çok memnun kaldı.
İstanbul İTÜ Maçka kampüsü sosyal tesislerinde düzenlenen etkinliğe katılan Yonca Gıda yetkilileri ‘ İzmir ve Ankara’dan sonra etkinliğimizin İstanbul ayağını da gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Diğer illerde de bu gibi etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceğiz.Bunun içinde çalışmalarımız devam etmekte..’ diyerek bu tür buluşmalarının diğer illerde de devam edeceğini belirttiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder