25 Ağustos 2010 Çarşamba

Promotive Promosyon Blog Sahiblerine Hediye Kampanyası


İlğinç ve farklı bir site.Ucuz ve etkili Promosyon Ürünleri Bu Site Adresin'dehttp://promotivepromosyon.com/

Blog Sahiblerine HediyeBir bloğunuz mu var? Eğer öyleyse bizden içinde çeşit çeşit promosyon ürünlerimizin bulunduğu sevimli bir hediye kutusu kazanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken blogunuzda sitemizle alakalı ufak bir yazı yayınlamak. Yazınızın uzunluğu ya da içeriği hiç mühim değil. Önemli olan bir yazı(post)’a firma ismimizi ve web sayfamızı koymanız. Blogunuzdaki yazınızın linkini ve adresinizi halil@promotivepromosyon.com ‘a yollayın ve voila! Hediye paketiniz kargoda. Ucuz ve etkili promosyon ürünleri!


Promosyon Ürünleri, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır.

Günümüzde bir çok ürün promosyon olarak sunulabilmektedir. Promosyon anahtarlık,promosyon bloknot,promosyon çanta,promosyon kalem,promosyon şapka sadece birkaç örnek.

Değişen dünyada sadece promosyon ürünlerini kullanmıyoruz, aynı zamanda internet reklamcılığı gibi yeni yöntemlerle şirketinizi bu teknoloji çağında bir adım ileri taşıyoruz.

Promosyonda en iyi hizmet!

Promosyon sektöründe en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti biz sunuyoruz. İşte bu yüzden promosyon sektöründe en sadık müşterilere biz sahibiz.


İletişim
Telefon : 0212 222 48 41

Fax : 0212 222 48 42

Email: info@promotivepromosyon.com

Adres : Darülaceze Caddesi. Perpa Ticaret Merkezi. A Blok Kat:6 No:603 Okmeydanı

Mail adreslerimiz

info@promotivepromosyon.com

satis@promotivepromosyon.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder